Oferta

Oferujemy Państwu szeroką gamę mebli zarówno pod względem wzornictwa jak i wykorzystywanych materiałów. Meble produkowane przez naszą firmę cechuje wysoka jakość wykonania oraz niepowtarzalny wygląd a także pełną funkcjonalność wg potrzeb klienta.

Zapewniamy własny transport oraz montaż mebli w domu klienta.

Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia wykonujemy dokładny pomiar.

Państwo przedstawiają nam swoje oczekiwania a my proponujemy różne rozwiązania, pozwala to na stworzenie projektu idealnie dopasowanego do Państwa potrzeb.

Nasza oferta obejmuje

  • meble kuchenne
  • zabudowę wnęk
  • szafy wnękowe i wolnostojące
  • meble łazienkowe
  • meble biurowe
  • meble sklepowe
  • meble pokoi dziennych
  • inne według zlecenia klienta

Wykorzystywane materiały

Płyty laminowane

Szafy, meble biurowe oraz korpusy mebli kuchennych wykonywane są z płyty laminowej, której brzegi oklejamy trwałą okleiną PCV. Szeroki wybór kolorystyki i struktury płyt pozwala na dopasowanie ich do każdego rodzaju frontów

Blaty

Wysokiej jakości blaty kuchenne, których używamy przy produkcji mebli gwarantują trwałość powierzchni na długie lata. Blaty wykonane są w technologii postformingowej, ich powierzchnia pokryta jest laminatem odpornym na podwyższoną temperaturę, działanie detergentów oraz na zarysowania, wgniecenia i ścieranie. Różnorodne struktury powierzchni oraz bogata kolorystyka pozwala na dobranie blatu odpowiedniego do każdych mebli.

Fronty MDF

Fronty z płyty MDF oklejane folią PCV charakteryzuje duża odporność na uszkodzenia, niewrażliwość na wilgotność oraz łatwość utrzymania w czystości. Szeroki wybór wzorów frezowania oraz kolorystyki pozwala nam na wykonanie mebli dzieki którym Państwa wnetrza zyskają niepowtarzalny charakter. Fronty MDF mogą być również pokryte akrylowym lakierem w dowolnym kolorze.

Fronty drewniane

Do produkcji naszych mebli stosujemy wysokiej jakości fronty z litego drewna. Szeroka gama wzorów oraz możliwość barwienia drewna na dowolny kolor pozwala na dopasowanie ich do każdego typu mebli. W ofercie posiadamy następujące gatunki drewna: dąb, olcha, sosna, buk oraz egzotyczny mahoń.

Masz pytania?

Zadzwoń:

605 345 945

lub

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij