O nas

Firma Krzysztof Peszke kontynuuje wieloletnią tradycję Zakładu Stolarskiego Jerzy Peszke założonego w 1938 r. przez Rudolfa Peszke i będącego w rodzinie z pokolenia na pokolenie. Tworzy ją zespół pracowników wykonujących zlecenia obejmujące pełen zakres usług stolarskich.

Naszą pracę charakteryzuje precyzja i solidność wykonania, jak również indywidualne podejście do klienta. Każde zamówienie jest projektowane wraz z udziałem klienta, podczas którego oferujemy fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego materiału oraz wykończenia. Długoletnia tradycja oraz ogromne doświadczenie sprawiają, że nasze meble znalazły uznanie w szerokim gronie klientów. Zdajemy sobie sprawę że meble to zakup na lata, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby były wykonane solidnie i estetycznie.

Podstawową działalnością firmy jest produkcja mebli, w tym kuchennych, łazienkowych, pod indywidualny wymiar klienta. Potrafimy jednak wykonać znacznie więcej - wykonujemy również szafy wnękowe, kompleksowe wyposażenie i aranżację mieszkań prywatnych, ale także wnętrz biur oraz szkół. Wszystkie nasze meble wykonane są z najlepszej jakości materiałów w zależności od potrzeb klienta.

Do realizacji projektów wykorzystywane są wysokiej jakości narzędzia, co w połączeniu z doświadczeniem zawodowym gwarantuje zadowolenie klienta. Nasze produkty to przede wszystkim indywidualne realizacje dostosowane do potrzeb i wymagań każdego klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Masz pytania?

Zadzwoń:

605 345 945

lub

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij